Chcete dobrý vůz, ale nemůžete nebo nechcete dávat peníze za nový? Neznamená to, že se musíte spokojit s druhořadou ojetinou. I mezi ojetými vozy se dá slušně vybírat a najít auto, které perfektně vypadá a je v perfektním technickém stavu

Autobazary Praha

V autobazarech v Praze občas najdete opravdové skvosty. Velká konkurence je totiž nutí, aby jejich služby byly co nejlepší. Prověřenou kvalitu nabízí například Auto Výhybka Praha. Tento autobazar prodává ojeté vozy mnoha značek včetně relativně nových modelů například Audi, BMW, Mercedes, které jsou mezi znalci aut považovány za synonymum kvality a spolehlivosti.

Vím, co kupuji

Nabídku vozů si můžete předem prohlédnout online. Stejně jako si můžete vůz před zakoupením vyzkoušet, případně si vzít jako asistenci nezávislého odborníka. Auto Výhybka staví na maximální otevřenosti vůči zákazníkům, a proto nic z toho není problém. Zároveň sám autobazar prověřuje vozy z hlediska technického stavu a původu.

Rozdíl oproti novému autu

Vozy z autobazaru Auto Výhybka Praha mají oproti novým vozům přece jen jeden podstatný rozdíl. Je jím jejich cena. Pokud zakoupíte vůz v tomto pražském autobazaru, pravděpodobně to bude za cenu, o které by se vám u nového vozu ani nesnilo.

Finanční služby samozřejmostí

Co je naopak stejné jako u nových vozů, je například možnost finančních služeb. Autobazar Auto Výhybka Praha ve spolupráci s prověřenými partnery nabízí zákazníkům možnost leasingu, díky čemuž jsou vozy ještě dostupnější. Podmínky leasingu jsou výhodné, o čemž se můžete sami přesvědčit. Kromě finančních služeb je samozřejmost i asistence zaměstnanců s převodem vozu do osobního vlastnictví.

Obrázek 2 Rozeznali byste tento Citroen (rok výroby 2013) z Auto Výhybka od nového?