Jazdíte veľa? Chcete mať istotu na snehu i na suchej ceste? Chcete to najlepšie zimné obutie, nech to stojí, čo to stojí? Potom Vám predstavujeme pneumatiky Goodyear Ultra Grip 7. Tie Vás nepotešia, tie Vás uchvátia. Na budúci rok nebudete chcieť obuť iné.

Šípový vzor ako hlavný poznávací znak

„Véčko“ na pneumatikách pod značkou Goodyear je klasikou. V prípade pneumatík Goodyear Ultra Grip 7 a ich nasledovníka Ultra Grip 7+ potom klasikou ktorá je dotiahnutá k maximálnym výsledkom. Početné lamely pomáhajú na vode i v brečke, špeciálna technológia Waffle Blade potom na suchu. Ďalším plusom pneumatiky je využitie novej zmesy so špeciálnym polymérom.

Užívatelia by nemenili

Čo ale robí z pneumatiky Goodyear Ultra Grip 7 ozajstného borca ​​vo svojom odbore, sú spokojní užívatelia. Spýtajte sa vodičov vo svojom okolí. Ak niekto z nich okúsil zimnú jazdu na pneumatikách majstra vo svojom odbore, potom má už jasno, aké obutie svojmu autu dopraje budúcu sezónu. Meniť značku rozhodne nebude.

Jediným maličkým nedostatkom môže byť väčšie opotrebovávanie oproti pneumatikám v rovnakej kategórii, vynahrádza to ale predvídateľne bezpečné správanie vozidla na suchých aj mokrých cestách, na snehu aj na ľade. A práve poriadny záber, minimalizácia rizika aquaplaningu a vedomie, že sa na pneumatiky môžete spoľahnúť v zákrutách aj na rovinke, sú vlastnosti pre mnohých náročných vodičov na nezaplatenie. Zvlášť pre majiteľov vozidiel s náhonom na zadné kolesá a motorom vpredu, pre ktorých bezpečnú jazdu sú spoľahlivé zimne pneumatiky nevyhnutnosťou.

Pre koho sú ideálne?

Najviac vlastností Goodyear Ultra Grip 7 (vrátane jej ceny) ocenia vodiči, ktorí v zime najazdia stovky kilometrov a potrebujú pneumatiku “do sucha, do vodičky, do snehu i na ľad”.

Univerzálne spoľahlivých pneumatík, ktoré vykazujú dobré vlastnosti za všetkých okolností, ktoré v zime môžu nastať, veľa nie je. A ak pneumatika také vlastnosti má, ako napríklad práve táto, je jej cena úmerná kvalite.

Samozrejme, ak sa pohybujete prevažne iba na cestách s jedným prevažujúcim stavom vozovky - sucho, sneh, potom asi viac oceníte špeciál vyvinutý práve do konkrétnych podmienok.

Kúpte si pneumatiky Goodyear na internete za výborné ceny na www.pneumatiky.cz.