Pneumatika Dunlop SP Winter Sport 3D je podľa hodnotenia užívateľov aj recenzentov skvelou voľbou. Pravda, zaplatíte o niečo viac, dostanete ale úmerne kvality. A to je pri jazde na snehu, ľade aj brečke to najdôležitejšie.

Všestranný pomocník

Dunlop SP Winter Sport 3D si, zdá sa, vie poradiť s hocijakými nepriaznivými podmienkami. Väčšinou zimné pneumatiky zvládnu buď suchú zimu, ale do kopca na horách sa z miesta nepohnete, alebo sneh zvládnete bez problémov, ale beda, keď vojdete na suchú mestskú cestu. A práve Dunlop SP Winter Sport 3D ponúka optimálny kompromis. Poradí si s čerstvým snehom i so zžieravou a rozsolenou mestskou plieskanicou. To všetko pri zachovaní celkom slušného jazdného komfortu. Jedinú horúcu chvíľku s vozidlom na Dunlopech SP Winter Sport 3D zažijete na ľade. Ostatne, ukážte pneumatiku, ktorej ľad nerobí problémy (možno tak Goodyear Ultra Grip 7).

Univerzálnosť vďaka vzorky

To, čo robí z tejto pneumatiky ozajstného majstra zimy, je dezén. Ak si pneumatiku prezriete, nájdete na nej tri rôzne typy lamiel. Najdôležitejšia je technológia 3D lamiel - ich funkcia sa mení podľa toho, na akom povrchu práve idete. Prispôsobenie snehu, vode a suchému povrchu zaisťuje komfortnú a bezpečnú jazdu za každého zimného počasia.

Avšak to nie je všetko. Kvalita pneumatiky je podčiarknutá skúsenosťami firmy Dunlop na pretekárskych okruhoch. Špeciálnu technológiu Multi Radius Tread (MRT), vyvinutú pre športovú jazdu, tak smelo využíva aj pre pneumatiky pre klasicku prevádzku.

Obutie pre náročných

Skvelé vlastnosti pneumatiky Dunlop SP Winter Sport 3D sa odrážajú v dvoch sférach - v cene a v nárokoch užívateľov. Cena je, ako sme povedali už na začiatku, vyššia. Preto je pneumatika určená skôr pre náročných vodičov, ktorí za svojím volantom trávia veľa času a vedia, že sa im neoplatí kúpiť pneumatiky, ktoré sú vynikajúce len na suchom povrchu, alebo len na snehu. Potrebujú ideálny kompromis, pneumatiky, ktoré ich nenechajú v štichu ani v závejoch, ani v meste, ani na topiacim snehu. A také očakávania, podľa nás, pneumatika SP Winter Sport 3D spĺňa dokonale.

Kúpte si pneumatiky Dunlop na internete za výborné ceny na www.pneumatiky.cz.